Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 32143
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny

Poznaj tajniki mowy z Puciem!

Poznaj Pucia i jego wesołą rodzinę, z którą spędzisz wakacje w górach! Ten przesympatyczny malec stanie się ulubionym towarzyszem Twojego dziecka w stawianiu pierwszych kroków w nauce posługiwania się mową!

W trzeciej części przygód Pucia pora poszerzyć zasób słownictwa dziecka, rozwinąć umiejętność posługiwania się zdaniami (zdania stają się coraz bardziej złożone) oraz opanować podstawowe zasady gramatyki (np. odmiany rzeczownika i czasownika). Wspólna zabawa z tą książką wspomaga rozwój tych kompetencji językowych. Świadomie prosta w formie i okraszona pięknymi ilustracjami seria wydawnicza w sposób naturalny stymuluje rozwój mowy dziecka.

Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra – logopeda, pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Wciąż krąży między Łodzią i Warszawą. W Łodzi prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, w Warszawie pracuje jako adiunkt w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Autorka serii książek wspierających rozwój mowy dziecka, w tym bestsellerowych Z muchą na luzie ćwiczymy buzie i Pucio uczy się mówić.

Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić „pracę na etacie” i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.

 • Autor: 

  Marta Galewska-Kustra, Joanna Kłos

 • Wydawnictwo: 

  Nasza Księgarnia

 • Ilość stron: 

  40

 • Oprawa: 

  twarda

 • Format: 

  20,5 x 25 cm

 • EAN: 

  9788310135803

Polecane tytuły z tej samej półki