Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 34472
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Filia

Kornelia Trzpiot, dość leciwa dama, podczas wieczerzy wigilijnej oznajmia rodzinie, że do szczęścia, zarówno doczesnego, jak i wiekuistego, potrzebny jest jej wyłącznie herb.


Nikt z osób zebranych przy stole nie zdaje sobie sprawy, że jest to głęboko przemyślana strategia naprawiania relacji rodzinnych, uknuta przez Kornelię i jej przyjaciela proboszcza w noc przed pierwszymi roratami.


Rodzina bowiem stara się ukryć przed seniorką rodu różne sekrety. Ale Kornelia widzi wszystko. Herb jest tylko pretekstem.

Najważniejsze jest to, by scalić na nowo nieco rozsypującą się rodzinę. Bo to w rodzinie tak naprawdę jest siła. A resztę da się załatwić, także tytuł szlachecki...


„Uroczy rodzinny galimatias. Będziecie się śmiać i fantastycznie bawić! To jedna z tych książek Magdaleny, które lubię najbardziej!” – Alek Rogoziński

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2022-03-30 09:29:46 - joannadeee

"Drzewko szczęścia" to pełna humoru powieść, która nie jest typową świąteczną opowieścią :) Po tą książkę można sięgnąć o każdej porze roku! Duża dawka humoru gwarantowana, zadba o to nestorka rodu Kornelia Trzpiot :) uwierzcie nazwisko zobowiązuje!

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Magdalena Witkiewicz

 • Wydawnictwo: 

  Filia

 • Ilość stron: 

  384

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13,5 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788381957137

Polecane tytuły z tej samej półki