Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 34495
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Filia

Okrutni mordercy, którzy żyli tuż obok swoich ofiar.

Estibaliz Carranza po zamordowaniu i rozczłonkowaniu ciał partnerów, trzymała ich szczątki w piwnicy pod swoją lodziarnią.

Gertrude Baniszewski wciągnęła grupę dzieci w zbrodnię, w trakcie której torturowali i zamęczyli na śmierć 16-letnią Sylvię Likens.

Jenelle Potter nakłoniła najbliższych do zabicia młodych rodziców, tworząc fikcyjną postać Chrisa – agenta CIA.

Co się stało z Ann Gotlib, która zaginęła w wieku 12 lat z terenu centrum handlowego w Louisville w stanie Kentucky 1 czerwca 1983 r.?

Mariola Kłodawska, autorka kanału YT „Kartoteka” z właściwą sobie przenikliwością opisuje przerażające sprawy kryminalne, te rozwiązane i te, które czekają jeszcze na odkrycie.

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2022-03-30 09:56:04 - joannadee

To książka dla ludzi o mocnych nerwach, oparta na prawdziwych historiach. Jeśli interesujesz się kryminalistyką i kryminologią to książka właśnie dla Ciebie. Autorka nie upiększa, nie komentuje tylko skupia się na opisaniu wydarzeń co sprawia,że pomimo okrucieństwa, które opisuje książkę czyta się z zapartym tchem aby jak najszybciej poznać losy bohaterów. Jeśli tak dobry jest debiut Marioli Kłodawskiej to mam nadzieje,że powstaną kolejne pozycje,które będą tak samo dobre.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Mariola Kłodawska

 • Wydawnictwo: 

  Filia

 • Ilość stron: 

  360

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13,5 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788381956468

Polecane tytuły z tej samej półki