Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 34187
Książka w magazynie sklepu online. Kompletowanie zamówienia mniej niż: 24 godziny
Wydawca: AWM

To jedyna taka książka o lecie – wszystkie jej strony możesz rozłożyć

Niech nie zmyli Cię format książki – po rozłożeniu stron obraz jest 3 razy szerszy i staje się panoramiczny! Rozłożenie stron nie tylko rozszerza przedstawioną rzeczywistość, lecz także powoduje, że akcja jest dynamiczna, niemal jak w filmie. Dziecko zachwycą kapitalne wierszyki, fascynujące ciekawostki, urocze ilustracje. Każdy temat jest przedstawiony na dwóch obrazach – jednym syntetycznym, a drugim szczegółowym, obrazującym to samo środowisko chwilę później.

Szczegółowe ilustracje ukazują wydarzenia i zjawiska charakterystyczne dla lata. Nie tylko dostarczają informacji i kształtują poczucie estetyki, lecz także stanowią świetną okazję do trenowania spostrzegawczości. Sympatycznym wierszykom o roślinach i zwierzętach towarzyszą komentarze o charakterze edukacyjnym. W utrwaleniu wiedzy pomogą różnorodne łamigłówki oraz quiz letni. W razie wątpliwości dziecko może skorzystać z odpowiedzi do zadań. Inspiracji do pracy twórczej dostarczą projekty do samodzielnego wykonania krok po kroku.

Książka:

- rozbudza ciekawość światem przyrody,

- dostarcza pasjonujących informacji,

- inspiruje do eksplorowania najbliższego otoczenia,

- trenuje spostrzegawczość,

- wzbogaca słownictwo,

- rozwija wyobraźnię,

- kształtuje poczucie estetyki,

- ćwiczy umiejętności manualne,

- zachęca do kreatywności.

„Pory roku krok po kroku” to seria bogato ilustrowanych książek z rozkładanymi stronami ukazująca niezwykłą zmienność przyrody. Przedstawia świat roślin i zwierząt podczas czterech pór roku w różnych środowiskach (w lesie, na łące, nad wodą, w sadzie, na podwórku i w parku).

 • Autor: 

  Katarzyna Moryc, Małgorzata Detner

 • Wydawnictwo: 

  AWM

 • Ilość stron: 

  32

 • Oprawa: 

  twarda

 • Format: 

  17,5 x 23 cm

 • EAN: 

  9788380363830

Polecane tytuły z tej samej półki