Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 33540
Czas przygotowania książki/filmu do wysyłki i przekazania paczki w ręce kuriera : 2 dni

Co dzieje się w Dolinie Muminków w listopadzie?... Małe trolle i ich przyjaciele nie są wtedy wcale ponurzy! Nie zapadają jeszcze w sen zimowy, a Dolina oferuje wiele atrakcji, również dla Czytelnika, i to w każdym wieku!

Dolinę Muminków możemy odwiedzić zawsze, powracać do niej jak Włóczykij - tych książeczek bowiem się nie zapomina. Dorosły Czytelnik widzi w nich więcej, niż jest w stanie zobaczyć dziecko: inteligentny humor i warstwę filozoficzną. A kim jest prawdziwy filozof, jeśli nie dzieckiem zadziwionym otaczającym je światem?

Poznaj lub odwiedź ponownie świat Muminków: swojski i dziwny jednocześnie. Poznaj przygody rodziny Muminków - gospodarzy niebieskiego domu, gdzie można wejść tradycyjnie, od strony ganku, albo po sznurkowej drabinie. Domu, w którym nigdy nie dość znajomych i przyjaciół, hojnie obdarowywanych zrobionymi przez Mamę Muminka konfiturami. Co zdarzy się tym razem? Czy spotkamy Małą Mi i Mimblę? A może Paszczaka? Czy odwiedzimy wspólnie z bohaterami książki Góry Samotne, a może wyprawimy się wraz z Włóczykijem w inne, nieodkryte dotąd miejsca? Tutaj wszystko jest możliwe! W towarzystwie Muminków nie można się nudzić.


O autorce

Książki o Muminkach, sympatycznych trollach, to kultowa seria autorstwa Tove Jansson, słynnej fińskiej pisarki, malarki i graficzki. Ozdobą książek są wyjątkowe ilustracje, wykonane przez samą autorkę.

O przygodach Muminków możemy poczytać w następujących tomach serii: "Małe trolle i duża powódź", "Kometa nad Doliną Muminków", "W Dolinie Muminków", "Pamiętniki Tatusia Muminka", "Lato Muminków", "Zima Muminków", "Opowiadania z Doliny Muminków", "Tatuś Muminka i morze", "Dolina Muminków w listopadzie", "Co było potem? Książka o Mimbli, Muminku i Małej Mi"

 • Autor: 

  Tove Jansson

 • Wydawnictwo: 

  Nasza Księgarnia

 • Ilość stron: 

  192

 • Oprawa: 

  twarda

 • Format: 

  14 x 19 cm

 • EAN: 

  9788310136442

Polecane tytuły z tej samej półki