Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 13593
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Pascal

Francuzi lubią myśleć, że są wyrocznią gdy mowa o sztuce miłości. Jak zareagują, gdy Brytyjczyk spróbuje dorzucić swoje trzy grosze do dyskusji.

Po romantycznym rendez-vous w łazience na balu przebierańców, którym kończy się Anglik na wsi, Michael Sadler, decyduje się porzucić Uniwersytet w Swindon by wrócić do Francji z mocnym postanowieniem zdobycia serca Lou Charpin, swojej belle française.

Jak kochać á la français Czy nieszablonowy angielski gentelman zdoła zgłębić arkana francuskiej sztuki kochani.

By wyznać swoje uczucia, tytułowy anglik zgłębia meandry języka kochanków, oglądając francuski film erotyczny, sporządza przy tym skrzętne notatki. Pełen poświęcenia stara się wkraść w łaski rodziny ukochanej grając w Scrabble z niemalże stuletnią energiczną babcią czy tłumacząc Króla Lira zblazowanemu nastolatkowi. Jak przystało na prawdziwego adoratora ma on również rywala w osobie zamożnego optyka, który zdaje się go ignorować jako barbarzyńskiego ambasadora ludów północy.

Zakochany anglik to trzecia odsłona ciepłych, inteligentnych i pełnych angielskiego sarkazmu wspomnień Michaela Sadlera. Przekonaj się jak L amour pokierowała losami dojrzałego oksfordczyka!

 • Autor: 

  Michael Sadler

 • Wydawnictwo: 

  Pascal

 • Ilość stron: 

  224

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13 x 20 cm

 • EAN: 

  9788375138429

Polecane tytuły z tej samej półki