Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 30908
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Czarna Owca

Z rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciu...To nieprawda! Owszem, w każdej rodzinie zdarzają się kłótnie, problemy, nieporozumienia, ale to dobry znak! - bo, dopóki się spieramy, zależy nam na sobie. Co zrobić, aby awantury zamieniły się w negocjacje, a konflikt zastąpiło porozumienie?
Jirina Prekop, wybitna psycholożka, specjalizująca się w terapii rodzin, proponuje metodę "konfrontacji emocjonalnej" - w jej ocenie najbardziej ludzką formę przezwyciężania napięć. Wskazuje, jak przeprowadzić taką konfrontację w związku, a także w relacji z dzieckiem. Wiele rodzin rozpada się wyłącznie dlatego, że partnerzy nie potrafią ze sobą rozmawiać, nie radzą sobie w sytuacji konfliktu. Nie musi tak być!
W rodzinach, które zgłosiły się po pomoc do doktor Prekop i przyjęły zaproponowane przez nią zasady, zmieniło się wszystko. Nie rządzą w nich już, jak kiedyś, strach, lęk i gniew. Zastąpiły je szacunek, empatia, wybaczenie, otwartość i zwykła radość bycia razem! Zakwitła w nich miłość.
Jirina Prekop - psycholożka, prowadzi szkolenia dla rodziców, nauczycieli, pedagogów i lekarzy. Międzynarodowe uznanie zyskała dzięki stworzeniu i rozwinięciu, we współpracy z Martą Welch, metody "Festhalte" czyli "Mocnego Trzymania". Doktor Jirina Prekop jest przewodniczącą Fundacji Niemieckiego Towarzystwa ds. Wspierania Terapii Mocnego Trzymania jako Formy Życia i Terapii. W 2012 roku rozpoczęła promocję swojej metody w Polsce. Wykłada na całym świecie, na stałe mieszka w Niemczech.

 • Autor: 

  Jirina Prekop

 • Wydawnictwo: 

  Czarna Owca

 • Ilość stron: 

  144

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13,5 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788375549607

Polecane tytuły z tej samej półki