Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 17601
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Pascal

Rekomendowane trasy: z Polski do Francji, we Francji oraz w Monako Przewodnik po Francji dla zmotoryzowanych jest propozycją dla ludzi takich jak ty - ciekawych świata, pragnących poznawać nowych ludzi i nowe miejsca. Od okrytych śnieżnymi czapami alpejskich szczytów, przez lawendowe pola i winnice na zboczach pagórków, aż po rozświetlone słońcem śródziemnomorskie plaże. Jeśli ktoś chce zobaczyć kontynent europejski w miniaturze, powinien zobaczyć Francję.

Podróż po Francji zapewni nie tylko kalejdoskop najróżnorodniejszych krajobrazów, ale i obcowanie z dziejami Europy, zaklętymi w strzelistych katedrach, niezliczonych zamkach, pałacach oraz rezydencjach. Można tu zobaczyć słynące z wysokiego poziomu gastronomii, mody i sztuki metropolie, najpopularniejsze letnisko śmietanki towarzyskiej i najbardziej znane filmowe miasto na świecie, a także najsłynniejsze kasyna Starego Kontynentu w położonym na Lazurowym Wybrzeżu Monako.

W przewodniku: 2 trasy dojazdowe do Francji 9 tras po południowej Francji i Monako oraz Paryż opisy starannie wybranych atrakcji aktualne i praktyczne informacje, w tym adresy internetowe, współrzędne GPS, dokładny kilometraż każdej trasy orientacyjne czasy zwiedzania, porady instruktorów Szkoły Auto ŠKODA, dotyczące bezpiecznej i ekonomicznej jazdy. Jak jeździć po Francji bezpiecznie i ekonomicznie Instruktorzy Szkoły Auto ŠKODA sprawdzili to osobiście, jadąc z Polski do kraju mody, wina i sera w samochodach ŠKODY.

 • Autor: 

  Praca zbiorowa

 • Wydawnictwo: 

  Pascal

 • Ilość stron: 

  192

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  11,5 x 22 cm

 • EAN: 

  9788376423067

Polecane tytuły z tej samej półki