Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 32365
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Sine Qua Non

Kiedy Elle Longfield spotyka w pociągu dwóch młodych mężczyzn rozmawiających z nastoletnimi dziewczynami, nie widzi w tym nic niepokojącego, dopóki nie dowiaduje się, że właśnie opuścili więzienie. Natychmiast odzywa się w niej instynkt macierzyński, ma syna w podobnym wieku. Ostatecznie przenosi się do innego wagonu, nie chcąc się wtrącać. Nazajutrz okazuje się jednak, że jedna z dziewczyn, Anna, zaginęła. Elle zgłasza się na policję.

Po roku Anna ciągle jest uznana za zaginioną, a Elle zaczyna dostawać anonimowe pogróżki. Tropy prowadzą do matki zaginionej dziewczyny, jednak podejrzenia wynajętego detektywa skupiają się na innych członkach rodziny i przyjaciołach, którzy najwyraźniej mają coś do ukrycia. Za to wszyscy bacznie obserwują Elle.

Świetnie skonstruowana intryga i znakomicie zarysowani bohaterowie, którym mamy okazję zajrzeć na samo dno duszy. Wydarzenia pokazane są z punktu widzenia różnych osób, relacje z toku myślenia powodują, że czytelnik zaczyna się zastanawiać, jak sam postąpiłby w tej sytuacji.

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2022-01-29 12:09:28 - Edi

Ciekawa, trzymająca w napięciu do ostatnich stron powieść o tajemniczym zaginięciu młodej szesnastolatki.Polecam.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Teresa Driscoll

 • Wydawnictwo: 

  Sine Qua Non

 • Ilość stron: 

  360

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13,5 x 21 cm

 • EAN: 

  9788381292467

Polecane tytuły z tej samej półki