Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 25544
Książka w magazynie sklepu online. Kompletowanie zamówienia mniej niż: 24 godziny

Jak przyjemnie jest przytulać się do bliskich osób każdego dnia i otrzymywać uściski. Dzięki książce, poświęconej przytulaniu i innym, miłym gestom, dowiesz się, jak wiele możesz z nich czerpać.

Lubisz się przytulać? Jeśli nie, to zobacz koniecznie, dlaczego warto to robić. Niezastąpiona "Mała księga przytulań i uścisków" pomoże Ci uświadomić sobie wiele ważnych rzeczy. Nie czekaj i sięgnij po wartościową lekturę, zdradzającą wiele sekretów. Przekonaj się, dlaczego codzienne przytulanie i obdarowywanie się uściskami jest aż tak bardzo istotne.

"Mała księga przytulań i uścisków" to książka, która zdradza wiele na temat przytulania i bliskości. Dzięki lekturze dowiesz się, że dzięki prostym odruchom możesz otrzymywać dużo chęci do działania i potrzebnej energii. Przytulanie i przyjazne gesty są pomocne w podczas naprawiania relacji międzyludzkich. Dzięki nim, świat staje się też znacznie przyjemniejszy i zdecydowanie bardziej podobny. Naucz się czerpać z prostych, życzliwych gestów, a Twoje życie nabierze więcej kolorów. Nie zwlekaj, bo naprawdę do tego nie potrzeba wcale aż tak wiele. Zastosuj się do cennych rad, by polepszyć swoje stosunki z bliskimi i przyjaźniej patrzeć na otoczenie.

Niezastąpiona "Mała księga przytulań i uścisków" to książka autorstwa Krzysztofa Szubzdy i Edwarda Lutczyna. Odnajdziesz w niej cenne wskazówki, dzięki którym będziesz w stanie wprowadzić do swojego życia więcej radości, bliskości i pogody. Korzystaj z uścisków, bo naprawdę warto!

 • Autor: 

  Edward Lutczyn, Krzysztof Szubzda

 • Wydawnictwo: 

  Fundacja Sąsiedzi

 • Ilość stron: 

  76

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  14 x 19 cm

 • EAN: 

  9788364505843

Polecane tytuły z tej samej półki