Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 32127
Czas przygotowania książki/filmu do wysyłki i przekazania paczki w ręce kuriera : 2 dni
Wydawca: Bosz

Szablony do kolorowania z dziełami znanych i cenionych mistrzów polskiego malarstwa. To propozycja skierowana do wszystkich miłośników kolorowanek oraz sztuki polskiej, którzy nie tylko podziwiają dzieła największych malarskich mistrzów, ale także sami chętnie sięgają po plastyczne przybory.

Znajdziemy w niej ilustracje 40 obrazów autorstwa jednych z najwybitniejszych artystów w historii polskiego malarstwa, takich jak:

- Maria Jarema,

- Jacek Malczewski,

- Józef Mehoffer,

- Rafał Olbiński,

- Zbigniew Pronaszko,

- Stanisław Ignacy Witkiewicz,

- Stanisław Wyspiański.

Obok zdjęcia danego dzieła znajdziemy szablon do samodzielnego pokolorowania. Dzięki temu każdy kolorujący będzie mógł w swojej wersji zbliżyć się do oryginału lub przeciwnie – nadać obrazkowi własne barwy, zmieniając jego dotychczasowy charakter. Książka ta przeznaczona dla wszystkich, niezależnie od wieku, daje możliwość bliższego poznania sztuki mistrzów, odkrycia w sobie plastycznych talentów, ale przede wszystkim – pozwala przyjemnie i kreatywnie spędzać wolny czas.

Napisz opinię
2022-01-19 15:05:19 - Anna

Wyróżniająca się motywem spośród wszystkich florystycznych i zwierzęcych kolorowanek tego typu, stąd naprawdę warto sięgnąć i pokolorować reprodukcje obrazów polskich malarzy, znakomita zabawa.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Karol Prajzner

 • Wydawnictwo: 

  BoSz

 • Ilość stron: 

  64

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  21 x 29,7 cm

 • EAN: 

  9788375763324

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...