Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 30562
Wydawca: GWP

Czym jest zdrowie i jak o nie dbać?

Jak uzyskać równowagę ciała i ducha?

Czy rzeczywiście stajemy się tym, co jemy?

Jak pozbyć się złych nawyków?

Jak radzić sobie z emocjami?

Czym jest inteligencja emocjonalna?

Jak być zdrowym, szczęśliwym i spełnionym?

Jeśli kiedykolwiek nurtowały Cię tego typu pytania, to ta książka jest właśnie dla Ciebie!

Coaching zdrowia to znakomity materiał do pracy nad samorozwojem i nad aspektami psychiki powodującymi różnego rodzaju dolegliwości fizyczne. To inspiracja do podjęcia działań, na które do tej pory brakowało ci sił, czasu czy motywacji. To pomoc w poznaniu i zrozumieniu indywidualnych zależności między tym, jak myślimy i działamy, a tym, w jakiej jesteśmy kondycji – psychicznej, fizycznej i emocjonalnej. To pierwszy krok do tego, by uporządkować wszystkie ważne obszary życia. To doskonały przewodnik pełen ciekawych i motywujących ćwiczeń, przygotowany przez doświadczone i cenione specjalistki. To zaproszenie na coachingową ścieżkę zdrowia.

Zacznij dzisiaj dbać o to, kim staniesz się jutro!

„Żyjemy w pędzie, niejednokrotnie zapominając o sobie. Na szczęście Monika Zubrzycka-Nowak i Katarzyna Rybczyńska w pomysłowy sposób, za pomocą prostych, codziennych ćwiczeń i przykładów przypominają nam o jakże ważnej równowadze między ciałem a umysłem. Coaching zdrowia to lektura obowiązkowa dla wszystkich, których doba jest zdecydowanie za krótka i którym wciąż na zdrowie brakuje czasu”.
– dr Magdalena Zdrenka-Ciałkowska, wydawca, redaktor naczelna magazynu „Madame”

„Ludzki umysł potrafi więcej, niż nam się wydaje, i Coaching zdrowia we wspaniały sposób to udowadnia. A na deser mamy jeszcze sporo wskazówek dotyczących nawiązywania i utrzymywania relacji. Również tej kwestii nie należy bagatelizować, bo kontakty społeczne, wsparcie otrzymywane od innych ludzi czy bycie częścią określonej społeczności są niezwykle ważne dla naszego dobrostanu”.
– Beata Mąkolska, redaktor naczelna portalu Wellnessday.eu

„Od osoby zdającej się na los do w pełni świadomej własnych celów, uczuć, emocji, działającej w sposób przemyślany, zgodnie z planem – taką ewolucję umożliwią nam autorki. Tytułowe zdrowie to stan rozumiany szeroko, nie tylko jako brak chorób, ale też radość z życia, umiejętność radzenia sobie w każdej sytuacji – i to dzięki nam samym! Ta książka nauczy nas wykorzystywać niezwykłą moc tkwiącą w umyśle: dzięki niej możemy zmodyfikować wiele aspektów naszego życia, wziąć jego stery w swoje ręce”.
– Katarzyna Otłowska, Kobietnik.pl

 • Autor: 

  Monika Zubrzycka-Nowak, Katarzyna Rybczyńska

 • Wydawnictwo: 

  GWP

 • Ilość stron: 

  160

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13,5 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788374897334

Polecane tytuły z tej samej półki