Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 29461
Czas przygotowania książki/filmu do wysyłki i przekazania paczki w ręce kuriera : 2 dni
Wydawca: Znak

W domu są cztery pokoje: dziewczynki, jej brata, rodziców i trupów. To trofea taty: sarny, jelenie i dziki. A w kącie szczerzy zęby wypchana hiena. Matkę paraliżuje strach przed ojcem, który odzyskuje humor tylko na polowaniach. Dzieci uciekają w świat zabaw i wyobraźni, ale pewnego dnia widzą z bliska śmierć.
Od tego momentu chłopiec, zamiast bawić się z siostrą, chętniej rozmawia z hieną i spędza czas z ojcem. Dziewczynka dorasta i coraz bardziej nie godzi się na otaczający ją świat. Musi wymyślić, jak odzyskać brata, ale i uratować siebie przed przewidzianą dla niej w prawdziwym życiu rolą ofiary. Tymczasem szykuje się wielkie polowanie…

Bulwersująca powieść dynamit, dzika, przewrotna i bardzo aktualna. Zapiera dech, chwyta za gardło i nie odpuszcza do ostatniej strony.

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2021-02-18 11:35:55 - Margotku

Książka poruszająca bardzo trudny temat, a napisana przystępnym językiem. Paradoksalnie, mimo że temat ciężki - czyta się ją jednym tchem. Prosty, a nawet brutalny, opis życia rodziny z przemocą psychiczną i fizyczną w tle. Książka nie pozostawia obojętnym. Serdecznie polecam.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Adeline Dieudonne

 • Wydawnictwo: 

  Znak

 • Ilość stron: 

  208

 • Oprawa: 

  twarda

 • Format: 

  12 x 14,5 cm

 • EAN: 

  9788324070367

Polecane tytuły z tej samej półki