Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 27813
Książka w magazynie sklepu online. Kompletowanie zamówienia mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Filia

Może zainteresuje cię również:

Ona, Sonia, jest dwudziestopięcioletnią absolwentką prawa. On, Łukasz, czterdziestoletnim dziennikarzem zajmującym się muzyką i filmem. Ona jest córką jego najbliższych znajomych. On razem z żoną mieszkają tuż obok jej rodziców. Ona jest młoda, na początku swojej drogi, cały czas niezdecydowana jak jej życie ma wyglądać. On dojrzały, dryfujący przez życie, ani nieszczęśliwy, ani specjalnie szczęśliwy, pozbawiony złudzeń, nieliczący specjalnie na wiele. Wpadają na siebie przypadkiem na koncercie rockowym. Z czasem poznają się lepiej, nawiązuje się między nimi nić porozumienia. To jest przyjaźń, tak to czują, tak chcą to widzieć.
Gdy uczucie zaczyna wymykać się im spod kontroli i przeradzać się w coś więcej, muszą zdecydować.
Czy odejść, każde w swoją stronę i nie niszczyć tego, co dotąd udało się im zbudować, czy walczyć o miłość.
Miłość jest do szczęścia niezbędna. Miłość to wszystko, co jest. Kiedy jej nie ma po prostu dryfujesz przez życie. Można się do tego przyzwyczaić.

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2020-10-05 20:23:36 - asia

Sonię i Łukasza oprócz pasji do muzyki dzieli praktycznie wszystko - wiek, stan cywilny, podejście do życia... Ona poszukująca własnej drogi, on starający się łagodnie przejść, nie oczekując niczego dobrego ... Przypadkowe spotkanie zawiązuje między nimi nić porozumienia, która z czasem wymyka się spod kontroli. Czy zaryzykują?

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-10-13 13:54:05 - Kasik

Świetnie czytało mi się tę książkę,zdecydowanie ciekawa historia,choć temat wiele razy poruszany w literaturze.On, czterdziestoletni dziennikarz,żonaty,przeciętnie zadowolony z życia,ona, dwudziestopięciolatka, dopiero w dorosłe życie wchodząca..i nagłe uczucie,wymykające się spod kontroli!

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Tomasz Kieres

 • Wydawnictwo: 

  Filia

 • Ilość stron: 

  360

 • Oprawa: 

  miękka ze skrzydełkami

 • Format: 

  13,5 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788380759961

Polecane tytuły z tej samej półki