Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 26415
Książka w magazynie sklepu online. Kompletowanie zamówienia mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Galaktyka

Kilka lat temu w serwisie YouTube pojawił się film przedstawiający niezwykłego człowieka, Kevina Richardsona – opiekuna zwierząt w jednym z południowoafrykańskich rezerwatów. Film ujawniał kulisy pracy Richardsona. Choć to jedne z najniebezpieczniejszych zwierząt na świecie, Kevin jakby nic sobie z tego nie robił: patrzył im prosto w oczy, chodził wśród nich na czworakach i bawił się z nimi, a niektóre całował w czubek nosa. Film szybko zdobył sobie niebywałą popularność, a Richardson stał się fenomenem na międzynarodową skalę.

Na kartach książki Richardson usuwa się w cień i pozwala zaistnieć przede wszystkim swoim przyjaciołom. Czytając książkę, poznacie Napoleona i Tau, dwa lwy nazywane przez Kevina jego braćmi, niesamowitą Meg – lwicę, która nauczyła się pływać, i walecznego Tsavo, który ciągle ma z autorem na pieńku.

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2020-06-08 11:05:54 - Daria08

Kevin Richardson opisuje w książce niesamowitą wiedzę i intuicję w podejściu do zwierząt - w tym przypadku lwów. Ukazuje jak dzięki odpowiedniemu podejściu i z odpowiednim szacunkiem można dokonać rzeczy z pozoru niemożliwych. "Zaklinacz Lwów" to świetna propozycja dla każdego!

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Kevin Richardson

 • Wydawnictwo: 

  Galaktyka

 • Ilość stron: 

  232

 • Oprawa: 

  miękka ze skrzydełkami

 • Format: 

  16 x 24 cm

 • EAN: 

  9788375792621

Polecane tytuły z tej samej półki