Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 23584
Książka w magazynie sklepu online. Kompletowanie zamówienia mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Videograf

Emilia jest z pozoru zwyczajną, skromną studentką jednej z krakowskich uczelni. Jednak jej niezwykłe zdolności, które ujawniły się już w dzieciństwie, znowu dają o sobie znać. Zdarza się bowiem, że dziewczyna widzi lub słyszy duchy zmarłych tragicznie osób, które proszą ją o pomoc w różnych niezałatwionych sprawach. Przy jednej z takich spraw poznaje studenta prawa, który odbywa praktyki w policji i dorabia sobie u pewnego adwokata.

Tymczasem w mieście dochodzi do dziwnych zgonów i zaginięć studentek wynajmujących pokoje u starszych kobiet. Zaangażowany w śledztwo adwokat i jego młody pomocnik postanawiają wykorzystać nadzwyczajne umiejętności Emilii.

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2020-10-06 12:54:10 - Patryk

Bardzo solidna pozycja dla każdego, kto lubi się bać. Ciekawa fabuła, interesujące postacie i bardzo fajne nawiązania do postaci najsłynniejszego wampira na świecie. Dodatkowy plus to obecność stworów znanych z naszej rodzimej mitologii. Pozycja w sam raz na deszczowy, jesienny wieczór.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-10-06 20:16:49 - Aga

Nietuzinkowa mieszanka gatunków, sprawia, iż książkę pochłania się jak zimne lody w upalny dzień. Z czystą przyjemnością śledziłam historię bohaterki i razem z nią próbowałam rozwikłać zagadkę znikających młodych dziewcząt.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Joanna Dorota Bujak

 • Wydawnictwo: 

  Videograf

 • Ilość stron: 

  336

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13,5 x 21 cm

 • EAN: 

  9788378354857

Polecane tytuły z tej samej półki