Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 19318
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny
Wydawca: MAC Edukacja

Kim są Zgrzyciaki?
Zgrzyciaki to bohaterowie interaktywnego podręcznika dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej.

Podręcznik wprowadza angażującą uczniów historię w atrakcyjnej dla młodego pokolenia formie – interaktywne ćwiczenia wplecione w historię opowiadającą przygody rodzeństwa Kuby i Julki, którym pomagają Zgrzyciaki. Te kolorowe postaci, z wyglądu przypominające roboty, inspirują uczniów do rozwiązywania zadań i problemów złośliwie podsuwanych przez przekornego profesora Zgrzyta.
Świat dobra i zła, przedstawiony w formule zbliżonej do gier, sprawia, że dzieci chętnie włączają się w historię, podejmują wyzwania i – co najważniejsze – uczą się, bawiąc.


POZNAJ ZGRZYCIAKI:

Eron - odpowiedzialny jest za edukację społeczną i przyrodniczą. To chodzący przykład łagodności, dobrego zachowania i umiłowania przyrody.


Figo - jego specjalnością jest edukacją polonistyczną. Miłośnik książek i znawca wielu przysłów. Osobowość artystyczna.


Anima - odpowiedzialna za edukację matematyczną. Zna się na komputerach. Mistrzyni organizacji i pedantka.


Julka - lubi przyrodę i nauki humanistyczne, przez co często pojawia się w towarzystwie Erona i Figa. Uwielbia zwierzęta. To urodzony ekolog, ale także typ nieco zadziorny. Ma czarne włosy i mały nosek.


Kuba - lubi nauki ścisłe i komputery, stąd częściej zobaczymy go w parze z Animą. W odróżnieniu od Animy jest typem żartownisia i lubi się pośmiać.


Profesor Zgrzyt. Typ złośliwego chochlika i genialnego, ale szalonego naukowca zarazem. Nie cierpi dzieci i pozostałych Zgrzyciaków. Tworzy mnóstwo wynalazków, którymi sieje chaos. Nieustannie walczy z każdym przejawem wiedzy i mądrości. Bycie czarnym charakterem to jego hobby.

 • Autor: 

  (red. ) Marzena Kwiecień

 • Wydawnictwo: 

  MAC Edukacja

 • Ilość stron: 

  26

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  20,5 x 27,5 cm

 • EAN: 

  2395040

Polecane tytuły z tej samej półki