Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 25363
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Rebis

Wszyscy wiedzą, że Bone Gap to dziura. Dziura, w którą można wpaść. Dziura, w której można przepaść.

I dlatego, kiedy nagle znika piękna Róża, nikogo to właściwie nie dziwi. Ale Finn wie, co się tak naprawdę stało. Wie, że dziewczyna została porwana przez niebezpiecznego mężczyznę, którego twarzy chłopak za nic nie może sobie przypomnieć. W tajemniczych opowieściach Finna, Róży i mieszkańców Bone Gap tylko jedno jest jasne – twarz, którą pokazujemy światu, nie ma się nijak do tego, kim tak naprawdę jesteśmy.

"Realizm magiczny w najbardziej magicznym wydaniu." – E. Lockhar

"Powieść o zmianach w tym, jak postrzegamy świat, mieszanka nauki, mitu, realizmu i magii, w której autorka szuka odpowiedzi na te najważniejsze pytania o empatię, różnice i o to, jak postrzegamy tych, których kochamy." – "New York Times"

"Powieść Ruby warto przeczytać nie raz, ale wiele razy. Jest mocna, piękna i zupełnie wyjątkowa." – "School Library Journal"

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2020-04-28 12:00:33 - Wroobl

W Bone Gap rzeczywistość miesza się z fantazją, świat realny ze światem mistycznym. To całkiem przyjemne połączenie tworzące niezwykły klimat tej powieści. Dlatego warto po nią sięgnąć. Dużym plusem jest również niska cena :)

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-04-30 14:40:24 - Michał J.

Tajemnica pewnego miasteczka i doskonały realizm magiczny !

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-05-11 15:00:17 - Agata D

Doskonała realizacja realizmu magicznego w powieści, która zaskakuje niedopowiedzeniami i aurą tajemniczości. Dodatkowo zwraca akcent "polskości" bohaterki - Róża jest z pochodzenia Polką. Polecam serdecznie osobom, które szukają ucieczki od codziennego świata i utartych schematów.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Laura Ruby

 • Wydawnictwo: 

  Rebis

 • Ilość stron: 

  350

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  12,5 x 23,5 cm

 • EAN: 

  9788380621800

Polecane tytuły z tej samej półki