Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 26729
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Helion

Zmień się w demona seksu!

Pewność siebie w otoczeniu kobiet, czyli jak zyskać luz w kontaktach z płcią przeciwną.

Sposoby Jamesa Bonda, czyli jak uwieść kobietę bez zbędnych ceregieli.

Seksualna pewność siebie w erotycznych sytuacjach, czyli jak wykorzystać każdą okazję.


Sztuka uwodzenia w praktyce nie jest wcale łatwa do opanowania. Większość facetów boi się kobiet, boi się samych siebie w kontaktach z kobietami, nie umie ich podrywać i z dnia na dzień popada w coraz większą frustrację.


Brak pewności siebie niszczy ich życie i nie pozwala nawiązać żadnej relacji, nie mówiąc już o zaspokajaniu potrzeb seksualnych. Na szczęście jest ktoś, kto pomoże zmienić podejście wielkiemu cykorowi, zdeklarowanemu odludkowi, wiecznemu prawiczkowi czy nieszczęśliwemu zlepkowi kompleksów.


Ten ktoś to autor niniejszej książki, mistrz podrywu i wytrawny znawca kobiet, a także jeden z trenerów grupy Warsaw Lair, zajmującej się profesjonalną pomocą dla facetów w potrzebie. Trzydziestodniowy kurs, na który Cię zaprasza, pozwoli Ci w pełni zrozumieć, dlaczego do tej pory w sprawach seksu miałeś zawsze pod górkę, a teraz diametralnie się to zmieni.


Odkryjesz, że można spojrzeć na przeszłość i przyszłość z innej perspektywy, odzyskać wewnętrzną pewność siebie i wykorzystać swoje naturalne predyspozycje, by przyciągać najpiękniejsze kobiety. Wreszcie zrozumiesz, że sztuka uwodzenia jest odpryskiem sztuki życia, i zaczniesz ją uprawiać z pasją, bez oporów i lęków. Wystarczy tylko uważnie przeczytać, co Adept ma Ci do powiedzenia, i ZASTOSOWAĆ się do jego rad. W końcu ma facet sukcesy!

 • Autor: 

  Marcin Szabelski

 • Wydawnictwo: 

  Helion

 • Ilość stron: 

  280

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  14 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788324680641

Polecane tytuły z tej samej półki