Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 19130
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Algo

Może zainteresuje cię również:

Sherlock Holmes popada w nudę i marazm. Na szczęście pojawia się panna Mary Morstan, która przybywa na Baker Street z nietypowym zleceniem.

Od czasu zniknięcia jej ojca w niewyjaśnionych okolicznościach, kobieta co roku dostaje przesyłkę z drogocenną perłą. Teraz, po latach, nadawca chce się z nią spotkać, jednak bez obecności policji. Mary angażuje więc Holmesa, który wreszcie może wykorzystać swój wielki talent dedukcyjny, i Watsona, który jest bardziej zainteresowany wdziękami klientki niż zagadką kryminalną.

Niesamowity klimat Londynu z końca XIX wieku, opowieści z kolonialnych Indii, tajemniczy skarb i brawurowy pościg za przestępcami łodzią parową po Tamizie, to tło śledztwa, które wkrótce doprowadza do odkrycia tajemnicy znaku czterech.

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2020-04-07 22:08:54 - Agata D

Klasyka gatunku! Niepowtarzalny klimat stworzony przez autora zapewnił mu ponadczasową sławę. Książka idealna dla osób rozpoczynających swą przygodę z kryminałem, jak i dla koneserów. Do przygód Sherlocka Holmesa wracam z sentymentu. Książkę przeczytałam ponownie i powiem szczerze, odkryłam ją na nowo. Majstersztyk zarówno na płaszczyźnie języka jak i fabuły. I bohater, którego zdolność logicznego rozumowania za każdym razem zadziwia. Polecam gorąco!

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Arthur Conan Doyle

 • Wydawnictwo: 

  Algo

 • Ilość stron: 

  180

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  11,5 x 18,5 cm

 • EAN: 

  9788389683526

Polecane tytuły z tej samej półki