Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 23436
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Filia

Nina zdaje się mieć ułożone życie: kochający mąż, śliczne córki, stabilizacja. W najmniej oczekiwanym momencie ten spokój burzy Jan, młody i przystojny mężczyzna, który sprawia, że znów czuje się piękną i zmysłową kobietą.

I choć Nina broni się przed rodzącą się namiętnością, to nie może uwolnić się od marzeń o Janie. To on przypomniał jej jaka była kiedyś. To on uwolnił tęsknotę za tą dziewczyną, którą była zanim weszła w rolę żony i matki.

Targana emocjami, poczuciem odpowiedzialności i namiętnością, kobieta dojrzewa do podjęcia tej jedynej, właściwej decyzji. Jednak czy jest to możliwe? Czy w tej sytuacji jest tylko jedno dobre rozwiązanie? Czy odpowiedzialność za rodzinę zawsze musi oznaczać rezygnację z marzeń? Czy miłość usprawiedliwia każdą decyzję? A może przeciwnie, to miłość właśnie wymaga poświęceń?

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2020-04-20 16:05:06 - Klaudia

Książka która moim zdaniem trafia idealnie w obecne czasy. Pełna trudnych wyborów i ich konsekwencji. Nie jest to banalny romans, tylko książka skłaniająca do refleksji. Zdecydowanie polecam

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-05-13 11:40:17 - Magda W.

Kiedy pojawiają się dzieci, nasze życie się zmienia. Główna bohaterka sama się o tym przekonuje. Ale czego jej brakuje jak ma wszystko? Świetna fabuła, książka trafiła w mój gust.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Anna Szczypczyńska

 • Wydawnictwo: 

  Filia

 • Ilość stron: 

  336

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13 x 20 cm

 • EAN: 

  9788380755345

Polecane tytuły z tej samej półki