Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 12452
Książka w magazynie sklepu online. Kompletowanie zamówienia mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Zwierciadło

W Uczcie dla maluszka znajduje się wszystko na temat pełnowartościowego żywienia dzieci od momentu wprowadzania pierwszych produktów do diety, aż do 6 roku życia.

Autorki dzielą się fachową wiedzą, doświadczeniem i kreatywnymi pomysłami. Podają przepisy na łączenie zdrowych składników w taki sposób, by dania były atrakcyjne wizualnie i smakowo.

Wszyscy znamy to powiedzenie „Czym skorupka za młodu nasiąknie…” . Tylko czasami zachodzimy w głowę jak to zrobić, żeby ta skorupka w ogóle zaczęła nasiąkać, skoro nie chce próbować nowych smaków, skoro zamiast warzyw i owoców domaga się głośnoi dobitnie cukierka lub kawałka czekolady. Uczta dla maluszka zawiera pomysły na metody komponowania nielubianych przez dziecko produktów w dania w taki sposób, by się do nich stopniowo przyzwyczajało.

Dieta opisana w Uczcie dla maluszka, dostarczy dziecku wszelkich niezbędnych do optymalnego rozwoju składników, a także zbuduje zdrowe nawyki żywieniowe od początku.

Przemyślana dieta w pierwszych miesiącach i latach malucha to inwestycjaw przyszłość.

Dziecko nie musi mieć kontaktu z cukrem w ciągu pierwszych dwóch lat życia – można go zastąpić suszonymi i świeżymi owocami. Dzięki temu dziecko nie będzie przepadało za słodyczami aż tak bardzo w późniejszych latach życia.

 • Autor: 

  Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Monika Mrozowska

 • Wydawnictwo: 

  Zwierciadło

 • Ilość stron: 

  240

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  16,5 x 22 cm

 • EAN: 

  9788381320023

Polecane tytuły z tej samej półki