Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 21309
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Noir sur Blanc

Dwudziestoparoletni Gary Harkness, narrator Meczu o wszystko, studiuje na małej uczelni w Teksasie i gra w tamtejszej drużynie futbolu amerykańskiego, o którym autor pisze z życzliwą ironią. Gary zaczytuje się w książkach o wojnie atomowej i kocha bardzo nietypową dziedziczkę naftowej fortuny.

Ta druga z kolei powieść Dona DeLillo daje przedsmak wirtuozerii językowej, którą pisarz rozwinął w późniejszych książkach, i jest jego najbardziej niefrasobliwie humorystycznym utworem. Rarytas dla smakoszy absurdu. Prawdziwa perełka wśród książek tego wybitnego autora.

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2020-04-23 16:26:27 - Nowacki

Bardzo niepozorna książka, która niesamowicie zaskakuje. Niesamowicie napisana historia, która ciągle meandruje, umyka nam gdzieś jej sens i to słynne "co autor miał na myśli", które pozostaje w głowie długo po przeczytaniu ostatniej strony. Dawno tak dobrze się nie bawiłem. Absolutnie polecam fanom nieszablonowej literatury.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-04-24 10:07:18 - Łukasz

Cudowne zderzenie prostej filozofii sportowca (trening, wysiłek, boisko, dowalić komuś, wygrać) oraz człowieka poszukującego, młodego, na początku swojej drogi w życie, próbującego rozgryźć o co w tym wszystkim chodzi. Kocham jego absurdalny humor, którym maskuje dość poważną analizę stanu ludzkiego ducha. Jeżeli macie wolny wieczór i szukacie poważniejszej lektury - jak znalazł.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Don DeLillo

 • Wydawnictwo: 

  Noir sur Blanc

 • Ilość stron: 

  200

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  14,5 x 23,5 cm

 • EAN: 

  9788373924185

Polecane tytuły z tej samej półki