Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 10907
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny

Czemu może posłużyć dieta? Możemy dzięki niej utrzymać nienaganną sylwetkę i świetny wygląd do późnej starości?

Owszem. Ale nie tylko. Odpowiednia dieta może zastąpić bowiem najwymyślniejsze i najdroższe leki.

Jeśli skomponujesz dietę specjalnie dla siebie możesz nie tylko uleczyć nękające Cię choroby, ale i przeciwdziałać pojawieniu się kolejnych. I nie chodzi bynajmniej o choroby układu pokarmowego. Dieta może uchronić nas przed takimi schorzeniami jak łuszczyca, rak czy żylaki.

Może ona również pomóc osobom ze skłonnościami do chorób układu krążenia. I nie chodzi wcale o jakąś specjalnie skomplikowaną dietę, lecz o odpowiednie połączenie typowych składników naszego codziennego jadłospisu.

Warto poznać wiedzę dostępną dotychczas jedynie dla wykwalifikowanych dietetyków i zastosować ją, by pomóc sobie i swoim bliskim.

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2020-04-11 19:23:10 - Kinga

Dzięki tej książce zmieniłam swoje nawyki żywieniowe na zdrowsze i w końcu zaczęłam chudnąć.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
  • Autor: 

    Barbara Włodarczyk

  • Wydawnictwo: 

    Studio Astropsychologii

  • Ilość stron: 

    248

  • Oprawa: 

    miękka

  • Format: 

    16,5 x 24 cm

  • EAN: 

    9788373773059

Polecane tytuły z tej samej półki