Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 13961
Książka w magazynie sklepu online. Kompletowanie zamówienia mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Amber

Naładowany akcją thriller filozoficzny. Kontynuacja światowego bestsellera "Ostatni dobry człowiek".

Niels Bentzon, wrażliwy humanista i wybitny negocjator policyjny, powinien był ją przekonać. Nie dopuścić, by tej upalnej nocy skoczyła z mostu w Kopenhadze. Ale mu się nie udało, dlatego teraz jej ciało leży na środku torów. Kobieta ma zmiażdżoną czaszkę, na jej ręce widnieje tajemniczy napis.

Kim jest? Dlaczego skoczyła? Ktoś ją prześladował, doprowadził do tego, że wybrała śmierć?

Niels Bentzon odkrywa wkrótce, że to zaginiona dwa dni wcześniej primabalerina Duńskiego Baletu Królewskiego. Sekcja zwłok przynosi sensacyjne niewiarygodne odkrycie…Niels Bentzon i jego ukochana, zmagająca się z depresją wybitna astrofizyczka Hannah Lund, rozpoczynają dramatyczne śledztwo, gdzie w wyścigu z czasem przedzierają się przez tajemnice genialnych rzeźb i greckiej filozofii, aż muszą stawić czoło niezgłębionej tajemnicy przekraczania progu pomiędzy życiem a śmiercią…

A.J. KAZINSKI to pseudonim dwóch duńskich pisarzy: Jacoba Weinreicha i Andersa Rønnowa Klarlunda. Międzynarodową popularność zdobyli pierwszym thrillerem "Ostatni dobry człowiek" wydanym w 20 krajach. Powieść była bestsellerem numer 1. duńskich list (przed Camillą Läckberg!), laureatką nagrody Duńskiej Akademii Kryminału dla najlepszego debiutu i prestiżowej francuskiej nagrody Prix Relay. Zachęceni sukcesem autorzy napisali dwa kolejne thrillery z Nielsem Bentzonem.

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2020-04-16 12:26:45 - Michał J.

Policjant jest świadkiem samobójczej śmierci młodej dziewczyny. Podejmuje śledztwo, lecz tego, co wykazała sekcja zwłok w ogóle się nie spodziewał. Bardzo dobry thriller metafizyczno-filozoficzny.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  A.J. Kazinski

 • Wydawnictwo: 

  Amber

 • Ilość stron: 

  464

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788324144594

Polecane tytuły z tej samej półki