Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 23356
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Filia

Anna pozostawia wszystko za sobą i wyjeżdża do Szkocji, by wyleczyć złamane serce. Znajduje tam pracę w posiadłości Lady Abigail, mając nadzieję, że to koniec jej problemów. Jednak w murach starego dworu w West Lothian odżywa przeszłość, a przyczajone demony wychodzą z ukrycia.

Historia starszej pani wstrząsa młodą dziewczyną.

Lady Abigail kochała kiedyś ze wzajemnością młodego, polskiego oficera, Waldemara Leśniewieckiego. Jednak wszystko sprzysięgło się przeciw tej miłości. W młodym oficerze zrodziły się bunt i niezgoda na niesprawiedliwość. Przegrany zwycięzca opuścił Szkocję i wrócił do ojczyzny. Jednak jego losy potoczyły się zupełnie inaczej, niż by sobie tego życzył. Uciekając przed podejrzeniami o szpiegostwo powrócił do Szkocji, by na nowo złączyć swój los z Abigail. Jednak czy to ona była mu przeznaczona?

Dwie kobiety, jeden mężczyzna i wielka miłość we wszystkich jej odcieniach – od namiętności do śmiertelnej nienawiści i kary za zdradę. Burzliwe losy rodziny McGregorów ujrzą światło dzienne na tle chłodnych wrzosowisk, wysokich klifów i starych budowli, opowiadających swoje własne, przejmujące historie.

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2020-04-24 16:38:43 - Kasik

Doskonała książka, akcja toczy się w latach powojennych i współczesnych. Trudne wybory,nieodwzajemniona miłość, zdrada...czyta się jednym tchem:)Polecam

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-06-22 20:06:40 - Daria08

Książka "Minione chwile" to piękna opowieść o różnych obliczach miłości. Historia powojenna splata się ze współczesnością. Bardzo ciepła i wciągająca książka. Polecam!

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Gabriela Gargaś

 • Wydawnictwo: 

  Filia

 • Ilość stron: 

  400

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  14 x 20 cm

 • EAN: 

  9788380754256

Polecane tytuły z tej samej półki