Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 20905
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Helion

Zajrzyj do dietetycznego skarbca z przepisami na cały rok!

Zdrowe odżywianie, detoksykacja i dieta bezglutenowa, czyli jak działa Twój organizm.

Jadłospisy od wiosny do zimy, czyli co warto uwzględnić w diecie w każdym sezonie.

Produkty bezglutenowe, kwaso-i zasadotwórcze, czyli do czego przydają się ściąg.i O zdrowym odżywianiu napisano już pewnie miliony książek.

W każdej księgarni zalegają całe stosy podobnej literatury — a miliony ludzi nadal borykają się z problemami zdrowotnymi lub otyłością.

I często nie pomagają im żadne diety cud. Jeśli i Ty cierpisz na nadwagę albo przewlekłą chorobę o nieustalonym podłożu, niewykluczone, że przyczyna tkwi w nieodpowiednim pożywieniu. Może masz jakąś nietolerancję pokarmową albo niezdiagnozowaną celiakię?

A może Twój organizm nie umie poradzić sobie ze strawieniem jajka albo mleka? Może jesz to, co jest niedobre dla Twojej grupy krwi?

Bez sprawdzenia, jak rzeczywiście wygląda sytuacja, i ustalenia właściwej dla Ciebie diety nie masz większych szans na poprawę zdrowia i urody. Ale nie martw się — z tą książką podjęcie odpowiednich działań stanie się znacznie prostsze.

Jej pierwsza część zawiera mnóstwo informacji o funkcjonowaniu układu pokarmowego oraz produktach, które wspomagają go lub obciążają.

Natomiast w drugiej, obszerniejszej części znajdziesz moc pysznych przepisów na cztery pory roku dla całej rodziny — także takiej, w której każdy ma inną grupę krwi.

Autorki zadbały o to, by skompletować pełne, całodzienne jadłospisy, zbilansowane nie tylko pod kątem wartości odżywczych. I zapraszają Cię na swoją ucztę! Jedz smacznie i zdrowo! Zdrowa dieta na co dzień to zdrowie na zawsze!

 • Autor: 

  Dorota Augustyniak-Madejska, Bożena Biernot

 • Wydawnictwo: 

  Helion

 • Ilość stron: 

  280

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  14 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788324689613

Polecane tytuły z tej samej półki