Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 14280
Książka w magazynie sklepu online. Kompletowanie zamówienia mniej niż: 24 godziny
Wydawca: In Rock

Ceniony dziennikarz i publicysta muzyczny Niall Stokes zebrał w tej książce intrygujące wywiady z członkami grupy U2 oraz ich najbliższymi współpracownikami. Poznajemy w ten sposób trwająca już trzydzieści lat fonograficzną działalność zespołu.

O trwałej popularności grupy może świadczyć fakt, że dwadzieścia cztery lata po podbiciu list bestsellerów przez debiutancki album U2, "Boy" płyta "How To Dismantle An Atomic Bomb?" w ciągu zaledwie trzech tygodni sprzedała się w milionowym nakładzie, a promujący ją singel "Vertigo" zdobył trzy statuetki Grammy.

Książka z serii "Historie największych utworów" opisuje kulisy powstania każdego utworu sygnowanego nazwą U2. Zawiera też dogłębną analizę wydanego w roku 2009 albumu "No Line On The Horizon".

U2 to od lat jeden z największych zespołów rockowych na świecie. Dzięki tej książce poznacie grupę od podszewki i dowiecie się, czym inspirowali się muzycy, tworząc utwory, które zapewniły im tak wielkę popularność.

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2020-04-08 12:06:45 - Adam

Kulisy powstawania największych przebojów zespołu, wśród nich prawdziwe perełki, zespół w końcu twardo trzyma się swoich przekonań

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Niall Stokes

 • Wydawnictwo: 

  In Rock

 • Ilość stron: 

  192

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  14 x 19,5 cm

 • EAN: 

  9788360157725

Polecane tytuły z tej samej półki