Realizacja zamówienia: 2 dni
Wysyłka od: 5.99 PLN

Skrócony opis

Jak poznać i wykorzystać siłę swojego umysłu. Tyle marzeń, oczekiwań, planów! Jak je zrealizować? Piętrzące się obowiązki i zadania dnia codziennego! Jak im sprostać? Dowiedz się, z tej książki!

Informacje o produkcie

 • Autor: 

  Ruth Searle

 • Wydawnictwo: 

  Jedność

 • Ilość stron: 

  168

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  14 x 21,5 cm

Jak poznać i wykorzystać siłę swojego umysłu. Tyle marzeń, oczekiwań, planów! Jak je zrealizować? Piętrzące się obowiązki i zadania dnia codziennego! Jak im sprostać? Mamy do dyspozycji wiele metod, specjaliści podsuwają nam niejeden pomysł i radę, i słusznie. Ale czy zdajemy sobie sprawę, że najkrótszą, najwygodniejszą i najpewniejszą drogę do szczęścia mamy tuż obok, w zasięgu naszej ręki, a właściwie... głowy. Mowa o naszym umyśle, w nim kryje się nasz intelekt, potencjał, nawet urok osobisty. Warto zatem zapoznać się z jego funkcjonowaniem i możliwościami.

Niniejsza publikacja wyjaśnia podstawowe zagadnienia neuropsychologii, uświadamia siłę naszego umysłu podpowiada, co można zrobić, by pracował efektywnie i skutecznie dopomagał nam w życiu. Nie wiemy jeszcze wszystkiego o naszym umyśle, ale nie jest on już dla nas tajemnicą... może jedynie tajemnicą szczęścia.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...