Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 19359
Czas przygotowania książki/filmu do wysyłki i przekazania paczki w ręce kuriera : 2 dni
Wydawca: Filia

"Wrzucone do wody ciało natychmiast zaczęło opadać na dno. Miała tam leżeć w spokoju jeszcze przez wiele lat, ale nad nią, na lądzie, rozpoczął się właśnie koszmar…"

Gdy detektyw Erika Foster otrzymuje wskazówkę, że kluczowe dowody w bardzo ważnej sprawie narkotykowej znajdują się na dnie porzuconego kamieniołomu na obrzeżach Londynu, każe go przeszukać. W grubej warstwie mułu nurkowie znajdują nie tylko narkotyki, lecz także coś jeszcze – szkielet małego dziecka. Szybko udaje się zidentyfikować zwłoki – to siedmioletnia Jessica Collins, dziewczynka, której cały kraj szukał dwadzieścia siedem lat wcześniej.

Gdy Erika próbuje połączyć stary materiał dowodowy z nowym, zaczyna kopać głębiej i dowiaduje się coraz więcej o rozbitej rodzinie Collinsów i pierwszej detektyw, która prowadziła tę sprawę, Amandzie Baker – kobiecie, która załamała się psychicznie po tym, jak nie udało jej się odnaleźć dziewczynki. Wkrótce Erika uświadamia sobie, że będzie to jedna z najbardziej złożonych i wymagających spraw, jakie kiedykolwiek prowadziła. Czy powinna podejrzewać kogoś z otoczenia Jessiki?

Ktoś ewidentnie ukrywa swoje tajemnice. Nie chce, żeby ta sprawa została rozwiązana. I zrobi wszystko, by powstrzymać Erikę przed dotarciem do prawdy.

Oto trzecia porywająca książka z serii o detektyw Erice Foster autorstwa Roberta Bryndzy, którego dwie pierwsze książki, "Dziewczyna w lodzie" i "Nocny stalker", sprzedały się w ponad milionie egzemplarzy!

Napisz opinię
2020-04-25 14:47:49 - Dawid. O

Bryndza jak zwykle potrafi zaskoczyć! Moim zdanie jeden z lepszych kryminałów po jakie sięgnąłem w swoim życiu. Polecam, bo akcja naprawdę zaskakuje!

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-05-08 11:45:11 - Gosia

Świetna seria kryminalna z Eriką Foster,polecam również pozostałe książki z cyklu

Ocena 1.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Robert Bryndza

 • Wydawnictwo: 

  Filia

 • Ilość stron: 

  408

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13,5 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788380753860

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...